Par mums

SIA Datorsistēmas ir dibinātas 2001. gada martā. Firma nodarbojas ar datortehnikas tirdzniecību un servisu sniedzot plašu preču un pakalpojumu klāstu klientiem visā Latvijā, kuru skaitā ir gan valsts, gan pašvaldību uzņēmumi un iestādes, gan lielā, vidējā un mazā biznesa pārstāvji. Un jau no pašas pirmās mūsu darbības dienas esam izvirzījuši savu galveno principu - būt par uzticamu un godīgu partneri klienta uzdevumu risināšanā.
Kompānijas nākotnes attīstības plānos nozīmīga vieta atvēlēta pakalpojumu sniegšanai Latvijas reģionos un lielākajās pilsētās. Saprotot, ka tehnika ir tikai instruments uzdevumu risināšanai, mēs sevi redzam pirmām kārtām kā apkalpojošo kompāniju, kura palīdz šo instrumentu uzturēt vajadzīgajā kārtībā. Mēs priecāsimies par klientiem, kuriem mūsu principi, zināšanas, pieredze un iemaņas izrādīsies noderīgas.

IT ārpakalpojums – visvienkāršākais un visizdevīgākais variants Jūsu biznesam. Tas nodrošina izmaksu samazināšanu un uzņēmuma darba efektivitātes paaugstināšanu.

Login

Помощь для Joomla.