Tīkls

Lai datoru (vienalga ātru vai lēnu) racionāli izmantotu tam jābūt gan aprīkotam ar darbam nepieciešamo programmatūru, gan jābūt spējīgam komunicēties ar citiem datoriem. Datortīkls ne vienmēr ir tikai internets. Piemēram, saslēdzot vairāku datorus tīklā iespējams izmantot vienu printeri, failus glabāt centralizēti vienā vietā, izmantot daudzlietotāju programmas (noliktavas, grāmatvedības), utt. Atkarībā no tehniskā iespējām un klienta vēlmēm datortīkls var būt „vadu” vai „bezvadu”. 

Datoru un pat datoru tīklus var savienot arī tad, ja tie atrodas dažādās vietās. Pie nosacījuma, ka visām šīm vietām ir interneta pieslēgums, tiek izveidots virtuālāis privātais tīkls (VPN).
Mūsu meistari veic lokālo datortīklu (LAN) projektēšanu, dokumentēšanu un montāžu. Meistari ir apgādāti visiem nepieciešamie materiāliem un instrumentiem kabeļtīklu montāžai. Jums nebūs jāraizējas, par to, kā izurbt sienā caurumu vai arī, kur piestiprināt kabeļkanālus, šo visu uzticiet mums. Piegādājam Jums visu nepieciešamo aparatūru datortīkla montāžai.
Neatkarīgi no tā vai jums ir viens dators vai liels uzņēmuma datortīkls, ja tas ir pieslēgts internetam, tas tiek apdraudēts no interneta ar datorvīrusiem un dažāda veida uzbrukumiem Jūsu datorsistēmām. Ja jūs neizmantosiet nevienu no drošības līdzekļiem jūsu datorsistēma var tikt uzlauzta dažu sekunžu laikā. Ir iespējams apstādināt datorsistēmu darbību (izdzēst datus) , kā arī izzagt Jums vērtīgu informāciju (bankas, pieejas kodus, finansu informāciju utt.).
Lai aizsargātu datorsistēmas no ielaušanās tiek izmantota speciāla ugunsmūra (firewall) tehnoloģija. Tas nozīmē, ka tiek atļauti tikai zināmie un atļautie slēgumi ar servisiem un datoriem internetā, un visi pārējie tiek aizliegti. Datorsistēmas tiek maskētas (paslēptas, tās nav ieraugāmas no ārpuses) aiz ugunsmūra.
Turklāt Jums būs iespēja ierobežot jūsu darbiniekus (atļaut izmantot internetā tikai tos resursus, kas viņiem ir nepieciešami darbam)
Lai aizsargātu jūsu datorsistēmu Jums ir jāuzstāda ugunsmūris, tā ir speciāla iekārta, kas filtrē datu plūsmu no un uz Jūsu datorsistēmu (līdzīgi kā to dara parasts ūdens filtrs, kas aiztur kaitīgās vielas un gružus).

Login

Помощь для Joomla.